Organizasyon dünyası sektöründe 20. Yılını Almanya da gururla kutlayan NK Mega Ajans Organizasyon, ulusal ve uluslararası organizasyon hizmetlerinde 2019 yılını İstanbul da NKSB Group olarak yeni ortakları ile devam etme kararı aldı. Alanında deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile müşterilerine etkili, hızlı, güvenilir, aynı zamanda sıra dışı ve sorunsuz organizasyonlar sunmaktadır.

KONGRE, TOPLANTI VE SEMPOZYUM ORGANİZASYONLARI

Etkinlik Planlama ve Yönetimi hizmetleri kapsamında size özel projeleriniz, lansman ve tanıtım etkinlikleriniz, gençlik festivalleri ve büyük çaplı toplantılarınız, yurt içi gösteri performanslarınız, kültür ve sanat projeleriniz, kurumsal motivasyon toplantılarınız ve sosyal sorumluluk projelerinizde destek oluyor, bu hizmet kapsamında etkinliğiniz için her türlü analizi ve organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

FESTIVAL ORGANİZASYONU

Büyük yankı getirmesi hedeflenen, insanları bir araya getirmek, geniş kitlelere ulaşmak için kullanılan; etkinlikler arasında müzik, sinema, tiyatro, spor, resim, grafik veya farklı sanat ve spor kolları barındıran en etkili organizasyon Festivallerdir. Hedeflediğiniz başarılı bir festival ve doğru bir konsept için danışmanlık hizmetleri alabilmeniz konusunda firmamız verdiği hizmetler ile birlikte daha önceki yıllarda gerçekleştirdiği organizasyonların kalitesini sunmaktadır. Özellikle Kurum, Kuruluş ve Belediyelerin proğramlarında ki Festival organizasyonlarını Adan Zye üstlenir, örnek çalışmalarımız ile birlikte siz de zirveye ulaşan kaliteyle sorunsuz, tamamen sistematik yapısında işleyen ve eğlenceli bir etkinlik sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Organizasyonlarda yer alan tanıtım çalışmaları sanat, spor veya fikirsel amaçlı olarak gerçekleştireceğiniz organizasyon etkinliklerin tanıtım ve reklam çalışmalarını daha ön plana çıkarmak, sponsorluk faaliyetleri ile birlikte insanlara daha kolay ulaşmak için festival ve konser etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Organizasyonun gerçekleşme aşamasında, firmamız etkinlik içerisinde yer alabilecek tüm tanıtım ve gerçekleşme faaliyetleri için birçok farklı fikir ve uygulama ile yanınızda olacağız. Sunmuş olduğumuz hizmet çerçevesinde reklam panoları, TV reklamları, radyo reklamları, sosyal medya reklamları, açık alan tanıtımları, internet tanıtımları ve gazete reklamları gibi birçok nokta ile daha etkili bir ulaşım sağlayabiliyoruz. Bu sayede hem etkinlik alanında hem de etkinlik öncesindeki harici alanlarda insanlar ile daha kolay bir etkileşim kurulmasını, katılımın daha yüksek bir orana ulaşmasını ve bu sayede sizin daha iyi bir tanıtım yapabilmenizi sağlayabiliyoruz.

KONSER VE MÜZİK ORGANİZASYONLARI

Konser organizasyonu için sadece bize güvenmeniz yeter. Degişik etkinlikler sırasında farklı sanat ve spor kolları bir araya gelirken, sadece müzik anlamında bir etkinlik gerçekleştirmek istiyorsanız, konser çalışmaları en doğru tercih olacaktır. Bu noktada da firmamız festival hizmetlerinde sunmuş olduğu nitelikli sonuçlar gibi konser organizasyonu için de aynı kaliteyi sağlayabilmektedir. Bir konser düzenlenmesi için ihtiyaç duyulan noktalar arasında;

 • Alan
 • Sahne
 • Mekan
 • Kulis
 • Dağıtım
 • Bilet
 • Organizasyon
 • Görevlendirme
 • Güvenlik
 • Temizlik
 • Konaklama
 • Ağırlama hizmetleri
 • Tanıtım
 • Reklam ve medya düzenlemeleri gibi birçok ayrıntı bulunmaktadır.

Firmamız bu ayrıntıların tümü için programlı ve planlı bir çalışma gerçekleştirerek, aradığınız organizasyon kalitesini ve sorunsuz bir hizmet standardını size sunmakta ve bu sayede istediğiniz hedefe ulaşmamız için en doğru ortamı oluşturmaktadır.

AÇILIŞ VE ETKİNLİK ORGANİZASYONLARI

Eğer hayallerinizi süsleyen, yenilikçi, sıradışı ve başarılı bir etkinlik veya açılış planlamayı ve bu etkinliğin kusursuz bir organizasyona sahip olmasını istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek çözüm ortağı NKSB Organizasyon!

İşletmenizin prestiji, kurumsal kimliği ve insanların üzerinde bıraktığı etki ilk kapılarınızı açtığınız etkinlikle öne çıkar. İlk açılış, kuruluş yıl dönümleri, yeni kampanya planlamaları, kurumsal kimliğin pekiştirilmesi ve benzeri ihtiyaçlarınızın planlanmasından oraganizasyonuna kadar tüm aşamalarında yanınızdayız.

 

Uluslararası Organizasyon Danışmanlığı ile ilgili taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile firmamıza iletebilirsiniz.