NKSB GROUP CAST AJANS DANIŞMANLIĞI; menajerlık, aktör, sunucu ve müzisyen ajansı olarak anlaşılmaktadır.

Bizimle çalışan sanatçılarımızın her türlü tanıtımını desteklemek, uygun projelerde ve işbirliği seçiminde yardımcı olmak, kariyer aşamasında tüm destek ve tavsiyelerde bulunarak sanatçılarımızı en tepelere taşımak bizim asli görevimiz.

MODERATÖR:

NKSB Group gelen tüm sunum tekliflerini değerlendirir uygun adayları seçer ve yapımcı firmaya sunar. Ajansımız tüm süreci takip eder, sözleşme anlaşmalarını sanatcımızın haklarını koruyarak yürütür ve sonuçlandırır. Sunucumuz proje evresinde tüm gereken destegi ajansımız tarafında görecektir.

Buna ek olarak, yapım şirketleri, yayıncılar ve işletmeler için kendi ürünlerine uygun sunum yapabilen elemanlar tarafımızdan sizler için önermemiz hizmet anlayışımızın gereğidir.

NKSB Group sanatsal gelişiminin bir parçası olarak moderatörlere uzmanlar tarafından diksiyon dersleri, koçluk ve kolaylaştırıcı eğitim verdirmektedir. NKSB Group moderatörlerle piyasa analizi yapar ve onların kamuda positiv algılar sağlayarak sistematik imaj yaratma tedbirleri alır.

SANATCI:

NKSB Group sözleşmeli oyuncu ve aktörleri kapsamlı hizmet alırlar.

NKSB Group oyuncuları için uygun roller arar, denetler, Castin çalışmalarını koordine eder, pazarlıkları ve anlaşmaları yürütür. İşbirliğimiz dizi ve film yapımcıları yanı sıra reklam, katalog çekimleri, video prodüksiyonları üreten şirketlere odaklanmaktadır. Ajansınız sanatcımızı tanıtmak amacıyla tüm gereken bilgilendirici sunum malzemelerini oluşturur ve tüm medya ve şirketlerle temasını güncel tutar.

Buna ek olarak, oyuncu ve aktörlerin medyadaki konumuna stratejik destek vermek, halka benimsetmek, sanatcı kişiliğini geliştirmesinde yardımcı olmak, özellikle genç yetenekleri destekleyerek uzun vadeli imaj yaratmada özveride bulunur. NKSB Group farklı yetenek ve sanatçıları keşf edip, hangi dalda başarılı olabilirliğini tanımlamak ve bu yolda gereksimlerini tanımak ve başarı yolunda danışmanlığını üstlenir.

NKSB Group menajerlik çalışmalarında sanatcısının tüm sanat evrelerinde onun yanında yer alır. Başarıya ulaşması ve zirvede kalması için onunla bir yol haritasi belirlemeye özen gösterir. Bu çalışma, sanatçı ve ajans arasında güven ilişkisini pekişletir. Bu çalışma çeşitli bileşenlerden oluşur:

PR ÇALIŞMALARI:

  • Sunum fotoğrafları, set kartları, klasörler havuzu, katalog, basın kitleri hazırlanması gibi editoryal ve kavramsal çalışmalar
  • Basın fotoğrafı ve mevcut çekim malzemesinden video sunumu oluşturulması
  • Homepage, Sosyal medya vb. İletişim ortamları yaratma
  • Basın bültenleri, röportajlar ve basın etkinlikleri, tanıtım çekimleri, fotoğraf çekimleri, promosyonlar koordinasyonu
  • Medya editörleri ve basım, radyo, televizyon, internet(medya) ile sürekli kişisel temas
  • Sinema, dizi, yayıncılar ve üretim şirketlerinin basın ofisleri ile yoğun işbirliği
  • Fanlar ile sürekli temas, Imza ve fan postası işleme taleplerinin yürütülmesi

 

Cast Ajans Danışmanlığı ile ilgili taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile firmamıza iletebilirsiniz.